#Великебудівництво: на Вільшанському мості розпочато укладку асфальту

Дата: 16.07.2021 15:54

Активно продовжуються роботи по будівництву мосту в селі Вільшанка Уманського району. Капітальний ремонт виконується в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» та знаходиться на постійному контролі голови Уманської районної державної адміністрації Ігоря Миклащука.

Підрядники прозвітували, що всі технічні рішення остаточно прийняті і наразі реалізовуються. Цими днями проводиться облаштування асфальтобетону безпосередньо на мосту та на під’їзді до нього.

Вільшанський міст є частиною автомобільної дороги загального користування місцевого значення О241510-3 Бабанка – Коржовий Кут – Дубова – Вільшанка – Острівець – Рогова.