Ігор Миклащук вшанував захисників України в «Залі пам'яті»

Дата: 30.07.2021 15:23

Голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук разом з колегами відвідав Меморіальний комплекс під назвою «Зала пам’яті», який розташований на території Міністерства оборони України. Він взяв участь у щоденному церемоніалі вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України. Меморіальний комплекс створено в 2018 році, 14 жовтня відбулася церемонія відкриття. Проект Комплексу підготовлено Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України та побудовано військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України. Дзвін пам’яті виготовлено на пожертви небайдужих громадян.
На території комплексу розташовані: зала із книгою пам'яті загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, стела із дзвоном пам'яті та плац для проведення урочистих та церемоніальних заходів. Комплекс вшановує загиблих військовослужбовців Збройних сил України, інших українських військових та правоохоронних формувань, а також добровольців, які загинули в боях за Україну.
Вічна пам’ять та шана полеглим Героям.