«Розбудовуємо спортивну інфраструктуру на Черкащині», – Олександр Скічко

Дата: 10.08.2021 14:04

У Городищі капітально ремонтують стадіон «Колос». Всі роботи проводять у межах програми Президента України #ВеликеБудівництво, відзначає очільник області Олександр Скічко.

Замість спортивних команд, тут нині працюють бригади будівельників. Вони капітально ремонтують спортивні майданчики та легкоатлетичні доріжки.

Фото без описуФото без опису– Стадіон «Колос» у Городищі – тренувальна база для пів тисячі учнів із трьох місцевих навчальних закладів, – додає посадовець. – Тут працюють секції дзюдо, фітнесу та футболу, проводять спортивні змагання різного рівня. Зараз же капітально відбудовуємо об’єкт. Покриття, яке буде облаштоване тут, наразі мають лише два стадіони області – у Черкасах та Умані.

Пресслужба ОДА