Порівняно з минулим тижнем показник захворюваності на COVID-19 збільшився

Дата: 19.08.2021 08:41

Вірусологічна лабораторія Черкаського обласного центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» протестувала методом ПЛР 320 343 жителі області, ІФА – 41 636 жителів. Діагноз коронавірусної інфекції COVID – 19 лабораторно підтверджений у 82 582 особи, із яких майже 4,5 тисячі – працівників медичних установ. Про це зазначає заступник головної санітарної лікарки області Микола Тищук.

– Найбільше підтверджених випадків COVID – 19  зареєстровано у віковій групі 40-59 років, смертей від цієї хвороби – 60-79 років, – зазначив Микола Тищук. – Серед підтверджених випадків захворювання найбільша кількість – жінки – більше 50 тисяч, чоловіки – понад 32 тисячі осіб. Найменша кількість захворювань серед дітей до 17 років – 3 608.

Найбільшу кількість випадків захворювання виявили в територіальних громадах Черкаського – 24 856, Уманського – 8 239, Звенигородського – 5 968, Золотоніського – 4 152 районах. Найбільше заражень в містах обласного значення: Черкаси, Сміла, Умань, Канів, Золотоноша, Ватутіне.

За останню добу протестували ПЛР – 408, швидкими тестами – 580 жителів області. Із них підтверджених методом ПЛР та швидким тестом антиген SARS-сoV-2 – 62 особи, найбільше випадків заражень зареєстровано на територіальних громадах Черкаського – 34, Уманського – 14, Звенигородського – 13, Золотоніського районах – 1.

Порівняно з минулим тижнем, показник захворюваності на COVID – 19 в області збільшився на 53,23%,  захворюваність на 100 тис. населення становить 16,01, додав Микола Миколайович.

В області зареєстрували в цілому 84 випадки повторного інфікування.

Від ускладнень коронавірусної інфекції померло 1 329 хворих.

Пресслужба ОДА