Телеміст об’єднав Черкащину на День незалежності

Дата: 25.08.2021 14:26

День Незалежності – особливе свято. Кожен із нас відчуває себе частиною великої родини українців. Нас об’єднують спільні цінності, історичне минуле та сьогодення. Разом ми бажаємо змінити нашу країну на краще.

Під час урочистостей у День 30-ї річниці незалежності України голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук долучився до святкового телемосту, що поєднав усю Черкащину. До прямого включення доєдналися Золотоноша, Звенигородка, Канів та Черкаси.

З вітальними словами до учасників телемосту звернувся голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. Він зазначив, що єдиний шлях зробити нашу країну більш успішною і могутньою – це бути разом, бути єдиним. Закликав щодня спільними зусиллями розвивати Україну.

Приємний несподіваний подарунок для всіх учасників заходу – презентаційний відеоролик про наш найромантичніший, найпарковіший, найтуристичніший Уманський район.