Ще одна школа на Черкащині матиме новий спортивний стадіон, – Олександр Скічко

Дата: 27.08.2021 08:14

У Тальнівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – гімназія» завершується будівництво футбольного поля з поліуретановим покриттям, п’ятьма легкоатлетичними доріжками, трибунами й освітленням. Проєкт реалізують завдяки Програмі Президента України «Велике Будівництво».

«Згодом тальнівські школярі зможуть пограти в м’яча в сучасних умовах замість сидіти в гаджетах. Стадіон відкриємо вже восени. Продовжуємо розбудову спортивної інфраструктури області», – каже очільник області Олександр Скічко.

Будівельники вже облаштували на об’єкті штучне покриття та підготували основу для встановлення баскетбольних стійок. Наразі монтують огородження футбольного поля.

Пресслужба ОДА