Подяка від мінагрополітики України успішному аграрієві

Дата: 28.08.2021 21:51

ТОВ “Кищенці“ – одне із найпотужніших бюджетоутворюючих господарств Маньківської та Жашківської територіальних громад. Іноземні інвестиції у поєднанні із сумлінням місцевих рільників і тваринників ось уже впродовж двох десятиліть сприяють не лише розвитку аграрної сфери економіки регіону, але позитивно впливають на соціальний розвиток населених пунктів Маньківщини та Жашківщини. Креативністю і прагматизмом в організації роботи потужного колективу аграріїв вирізняється його генеральний директор Корнеліус Хузінга або, як його кличуть зазвичай, Кейс.

Віддаючи належне набуткам менеджера та мецената Корнеліуса, за клопотанням Уманської райдержадміністрації у переддень 30-річчя Незалежності України його відзначено Подякою мінагрополітики України. Високу нагороду керівнику ТОВ “Кищенці“ вручив голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук.