Уманський район виборов ІІ місце з волейболу в обласній спартакіаді держслужбовців

Дата: 14.09.2021 15:05
Кількість переглядів: 423

11 вересня, в День фізичної культури і спорту, збірна команда держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування Уманького району взяла участь в обласній спартакіаді.

До обласного центру завітали учасники з 7 команд - Золотоніський район, Звенигородський район, Уманський район, м. Чигирин, м. Чорнобай, м. Черкаси та Черкаський район.

Делегацію нашого району представляли учасники Ладижинської, Паланської, Жашківської, Маньківської територіальних громад та державні службовці Уманської РДА.

В запеклій боротьбі, поступившись команді з м.Черкас, наші волейболісти посіли почесне ІІ місце. Кращі гравці команди представлятимуть область на Всеукраїнських змаганнях в м.Чорноморськ вже за тиждень.

Маємо перемоги і в настільному тенісі. Володимир Сушкета (Паланська ТГ) посів ІІІ місце в особистому заліку.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь