Ігор Миклащук обговорив актуальні питання з керівництвом УДПУ ім. П.Тичини

Дата: 17.09.2021 15:10

Голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук сьогодні провів робочу зустріч із колективом Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

Голова РДА зазначив, що університет нині є провідним закладом вищої освіти європейського рівня на Черкащині, який забезпечує ринок праці висококваліфікованими та конкурентоздатними фахівцями за широким спектром педагогічних, інженерно-технологічних та економічних спеціальностей.

Спільно з ректором Олександром Безлюдним та проректорами обговорено актуальні питання:

- перспективи розвитку освітніх закладів Уманського району;

- співпраця закладів вищої освіти та загальної середньої освіти у профорієнтаційній роботі та  професійному розвитку вчителів;

- робота університету в умовах карантину.

Також голова райдержадміністрації Ігор Миклащук підняв важливе питання вакцинації колективу університету. Адже лише це забезпечить безперебійний навчальний процес та ефективну протидію поширенню небезпечної коронавірусної інфекції COVID-19.