Понад 100 тисяч одиниць документів зберігаються в архівному відділі Уманської райдержадміністрації

Дата: 01.10.2021 17:25
Кількість переглядів: 426

28-29 вересня відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Державного архіву Черкаської області з працівниками архівних установ Уманщини. Метою поїздки було обстеження стану матеріально-технічного оснащення архівного відділу Уманської районної державної адміністрації, а також визначення нагальних питань організації роботи архівних установ Уманського району.

Фото без опису

Директор держархіву області Тетяна Клименко разом із заступником директора – головним зберігачем фондів Вікторією Мельник відвідали головну архівну садибу району – архівний відділ Уманської райдержадміністрації, поспілкувалися з головою райдержадміністрації Ігорем Миклащуком, працівниками відділу, що працюють на віддалених робочих місцях у ліквідованих районах.

У межах поїздки відвідали архівний відділ Уманської міської ради, зустрілися з керівниками трудових архівів Жашківської, Монастирищенської, Христинівської міських рад. Оглянули сховищах архівних установ району.

Одне з важливих питань – створення на території Маньківської територіальної громади трудового архіву – керівники Державного архіву Черкаської області обговорили з головою Маньківської селищної територіальної громади Валерієм Івасюком.

Загалом кількість документів, що зберігаються в архівному відділі Уманської райдержадміністрації та на його відокремлених робочих місцях на території ліквідованих районів, становить понад 100 тисяч одиниць зберігання.

Уманський район є найбільшим за кількістю територіальних громад в Черкаській області. З огляду на це, і кількість установ-джерел комплектування архівного відділу є найбільшою.

Архівний відділ Уманської райдержадміністрації утворено зі статусом юридичної особи публічного права та загальною чисельністю 5 штатних одиниць. У зв'язку ліквідацією районів внаслідок реформи адміністративно-територіального устрою до складу відділу увійшли архівні відділи Жашківської, Маньківської, Монастирищенської, Христинівської райдержадміністрацій (сектори не утворено).

Архівний відділ очолює Тетяна Тицькун, на віддалених робочих місцях працюють: у м. Жашків – Світлана Сорокіна, у смт Маньківка – Ганна Савранська, у м. Монастирище – Олена Андрушко, у м. Христинівка – Валентина Скоробрещук.

 

За матеріалами Державного архіву Черкаської області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь