В Умані відкрили «активний парк»

Дата: 08.10.2021 15:15

Відсьогодні в Умані з’явилася ще одна відкрита локація для спортивного дозвілля – в парку ім. Черняховського по вулиці Садова відкрито «активний парк».

Об’єкт збудований в межах ініціативи Президента України «Активні парки – локації здорової України» та встановлений за дорученням голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка.

Відкрили парк голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук та голова Уманської територіальної громади Ірина Плетньова за участі уманської молоді, студентів та школярів.

"Активний парк" має найпростіше наповнення: турніки, бруси, шведська стінка, сходинки і подібне. Тож для занять спортом не потрібно мати особливу підготовку. Вважаю, це важливий крок для зміцнення здоров’я жителів громад – як для молоді, так і для людей поважного віку. Дякую за підтримку ініціативи Президента Уманській міській раді», - зазначив Ігор Миклащук.