Про санітарно-епідеміологічне благополуччя уманчан говорили на позачерговому засіданні ТЕБ та НС

Дата: 29.10.2021 16:01

29 жовтня відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС, за участі голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука, представників місцевих підрозділів ДСНС, Нацполіції, Держпродспоживслужби, закладів охорони здоров’я, комунального підприємства «Уманьводоканал», голів Паланської та Уманської ТГ, проаналізували ситуацію стосовно відключення від водовідведення ПОСП «Уманський тепличний комбінат».

«В умовах карантинних обмежень спричинених новою хвилею захворюваності на COVID-19 санітарно-епідеміологічне благополуччя і забезпечення водопостачання та водовідведення для підприємства та прилеглого мікрорайону є першочерговим завданням!» –  зазначив голова райдержадміністрації Ігор Миклащук.

Начальник Уманського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова зауважила, що люди мають отримувати воду гарантованої якості і для  визначення якісного складу води необхідно провести відповідні лабораторні дослідження.

За підсумками роботи комісія прийняла рішення – рекомендувати КП «Уманьводоканалу» відновити водовідведення для ПОСП «Уманський тепличний комбінат».

Уманська РДА