Податківці окреслили основні напрямки взаємодії з тергромадами Уманщини щодо збільшення надходжень до бюджетів

Дата: 17.11.2021 11:17

У  Центрі обслуговування платників Уманської ДПІ за участі голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука, заступника начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолія Мовчана, начальника Уманської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Катерини Мовчан відбулася нарада з керівниками територіальних громад Уманщини «Щодо підсумків роботи в рамках реалізації стратегії взаємодії по збільшенню надходжень податків та зборів до бюджетів територіальних громад і розширенню бази оподаткування».

Під час зустрічі Анатолій Мовчан окреслив основні напрями взаємодії, реалізація яких забезпечить додаткові надходження до бюджетів місцевих громад, а саме:

- проведення інвентаризації земельних ділянок та діючих договорів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, переданих  територіальним громадам у власність;

- активізація роботи з суб’єктами  господарювання та громадянами, які мають податковий борг з місцевих податків та зборів;

- активізація роботи з «одноосібниками»;

- залучення фізичних осіб до реєстрації підприємницької діяльності.

У ході зустрічі були обговорені проблемні питання, які виникають при адмініструванні місцевих податків і зборів.

Уманська РДА