В Уманському районі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 19.11.2021 16:20

Із початку введення з 12 листопада на Черкащині «червоної» зони в Уманському районі проводяться перевірки щодо дотримання карантинних обмежень у закладах харчування, торгівлі, освіти, громадському транспорті тощо. Одну з робочих груп сьогодні особисто очолив голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук.

Спільно з поліцейськими та працівниками Держпродспоживслужби було перевірено заклади громадського харчування та автозаправні станції.

«На жаль, майже на всіх об’єктах були виявлені порушення, – підсумував Ігор Миклащук. - При цьому досить банальні: всі працівники вакциновані, але немає достатнього забезпечення масками і рукавичками, неправильно використовуються дезінфекційні засоби, не проводиться термометрія персоналу. За два роки нашого життя в умовах карантину ці досить прості заходи безпеки мали б уже стати безумовними».

За підсумками перевірки складено відповідні акти обстеження. Голова РДА наголосив, що кожен повинен зрозуміти, що, порушуючи вимоги карантину, він не лише ризикує власним здоров’ям і життям оточуючих, але й може бути притягнутий за це до відповідальності.

Уманська РДА