Приємний ювілей: в Уманській ЦРЛ народилося 500 немовлят

Дата: 23.11.2021 12:22

В Уманській центральній районній лікарні з особливим трепетом ставляться до акушерсько-гінекологічного відділення, а народження кожного немовляти тут – справжнє свято. Щороку в медичному закладі проходить близько пів тисячі пологів. А цього року їх стільки стало ще до кінця листопада.

Ювілейну цифру забезпечило успішне народження хлопчика, батьки якого – із Жашкова.

Голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук спільно з головою Паланської територіальної громади Русланом Яремчуком та директоркою ЦРЛ Інною Добрянською привітали молодих батьків. Вони побажали малюку здоров'я і світлої долі.

Голова РДА Ігор Миклащук також подякував колективу медичного закладу: «Діти – це наше майбутнє, від них залежить, яким далі буде розвиток України і світу загалом. Вдячний медикам Уманської ЦРЛ, які допомогли з’явитися на світ такій великій кількості немовлят. Безперечно, це свідчить про те, що лікарня розвивається та надає населенню якісні медичні послуги».

Уманська РДА