Підрядник завершив облаштування освітлення на об’їзній дорозі Золотоноші

Дата: 10.12.2021 10:24

Фото без опису

Фахівці Автостради встановили і підключили сучасне освітлення на об’їзній дорозі міста Золотоноша: на трьох кільцевих розв’язках та на перехресті біля Красногірського монастиря. Об’їзна Золотоноші є частиною дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, добовий трафік тут досягає 10 тисяч автівок. Освітлення на об’їзній встановлено вперше.

У темну пору доби правильне освітлення доріг гарантує безпечне пересування автотранспорту і людей?. Сучасне освітлення забезпечує необхідну яскравість, але не засліплює водіїв і не заважає руху транспорту.

Фото без опису

На цій ділянці встановлено 110 нових опор зовнішнього освітлення, які мають такі характеристики:

• енергоощадні світильники на світлодіодах;
  • стіи?кі до перепадів температур;
  • мають регулятор яскравості світла;
  • тривалий термін служби.

За два роки фахівці організації вперше за часів незалежності відремонтували понад 40 км траси Н-08 на Черкащині. Влаштували обхід Золотоноші, розширили дорожнє покриття, влаштували додаткові смуги, провели капітальний ремонт мосту через річку Супій та реконструювали шляхопровід через залізничну колію.

Фото без опису

Таким чином, повністю завершено капітальний ремонт автошляху з Черкас до Києва лівим берегом у Черкаській області. Тривалість поїздки скоротилася в середньому на 1 годину.

Пресслужба ОДА