Спортсмени Уманщини стали призерами чемпіонату області з волейболу

Дата: 13.12.2021 15:17

12 грудня завершився фінальний етап чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини.

На паркеті у фіналі за медалі змагалися 4 команди: «Златогор» Золотоніська територіальна громада, «Сокіл» с.Соколівка, Жашківська територіальна громада, «Альтаїр» Драбівська територіальна громада та команда Паланської територіальної громади. Загалом у цьогорічному турнірі було 13 колективів.

У фінальному двобої зустрілись дві команди Уманського району – Паланської та Жашківської громад.

У підсумку золоті медалі вдалось здобути волейболістам Паланської громади, які вже вдруге стали чемпіонами області.

Друге місце у «Сокола» з Жашківської громади.

Вітаємо переможців змагань! Бажаємо спортсменам рухатися вперед і підкорювати нові п’єдестали!

Уманська РДА