На Уманщині формується система територіальної оборони

Дата: 16.12.2021 12:17

З 1 січня 2022 року вступає в дію Закон України “Про основи національного спротиву”, згідно якого у Чернігові буде сформоване Регіональне управління “Північ” Сил територіальної оборони Збройних Сил України. До нього увійдуть Київ, а також Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська, Житомирська та Київська області. У кожній із них сформують бригаду тероборони, а в новостворених районах – батальйони територіальної оборони. Підрозділи планується розгорнути до 15 січня.

У відповідності до закону “Про основи національного спротиву”,  Стратегії національної безпеки України, затвердженої  Указом Президента України від 14 вересня 2020 року № 392/2020 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від  14 вересня 2020 року “Про Стратегію національної безпеки України”, головою Уманської райдержадміністрації Ігорем Миклащуком, як керівником територіальної оборони району, проводяться робочі наради та зустрічі з питань створення системи територіальної оборони і підготовки громадян України до національного спротиву.

За матеріалами служби зв’язків із громадськістю оперативного командування Північ