В закладах освіти Уманщини продовжують впроваджувати реформу системи шкільного харчування
Одним із найактуальнішим питань сьогодення є реформа системи шкільного харчування, що має на меті змінити підходи до споживання їжі. Нові норми набули чинності з 1 вересня 2021 року, перехідний період встановили до 1 січня 2022 року. Тож наразі заклади освіти Уманського району розпочали роботу у новому форматі.
26 січня 2022 року заступником голови Уманської районної державної адміністрації Юлією Малішевською та начальником відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму РДА Лесею Федотовою було організовано вебінар-зустріч керівників органів управління освітою територіальних громад Уманського району із начальником Уманського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Ларисою Качановою.
Під час вебінару учасники зустрічі розглянули нормативно-правові акти, детально ознайомилися з презентацією, обговорили основні принципи раціонального харчування, харчовий раціон, збалансованість, оптимальність, норми споживання тощо.
Уманська РДА