Пам’ять береже подвиги та вірність військовому обов’язку

Дата: 16.02.2022 08:10

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук взяв участь в урочистостях в декількох територіальних громадах.

В Уманській громаді звернувся до присутніх ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів зі словами вдячності за патріотизм, героїзм та відданість військовому обов’язку.

«Так складається, що кожне покоління має свою війну. На жаль, на ваше покоління припала не одна війна, адже після війни в Афганістані ви були активними учасниками Революції Гідності, війни на Сході України. Навіть зараз, коли на Уманщині формується батальйон тероборони, ви - в перших рядах, готові ділитися своїми знаннями та досвідом, стати на захист своєї території. Ваша відвага є зразком для молодого покоління.

Вірю, що війна, яка сьогодні триває на сході України, буде останньою», – зазначив у своїй промові Ігор Миклащук.

Після привітань воїнам-інтернаціоналістам вручили почесні грамоти за мужність, самовідданість, вірність військовому обов’язку, вагомий внесок в національно-патріотичне виховання молоді, з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Авганістану та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Потому учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Уманська РДА