Уманщина об'єдналася і дає гідну відсіч окупанту

Дата: 26.02.2022 21:57

"Путін не розуміє, куди він прийшов. У час війни усі українці, незалежно від того, які в них політичні погляди чи якою мовою вони розмовляють, стають єдиним кулаком у боротьбі проти окупанта. Уманщина об'єдналася і дає гідну відсіч!" – про це написав на своїй Фейсбук-сторінці голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук.

Він подякував головам територіальних громад, громадськості, підприємцям, завдяки який в районі все знаходиться під контролем, належним чином працюють всі об'єкти критичної інфраструктури.

"Неможливо перемогти ВЕСЬ український народ! Неможливо перемогти весь цивілізований світ, який об'єднався для нашої підтримки! Все буде Україна!" – зазначив голова РДА.