Область готується до активної фази посівної

Дата: 25.03.2022 13:07

Найближчим часом почнеться активна фаза посівної кампанії на Черкащині. Вона буде, напевно, найскладнішою за всю історію незалежності України, відзначає начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Сьогодні він учергове зустрінеться з аграріями, аби обговорити основні питання з налагодження цієї роботи.

– Продовжуємо виконувати наші тилові обов’язки, – відзначив Ігор Табурець у щоденному зверненні. – Один із них – посівна. Продовольча безпека країни – це теж наш фронт. Нагадаю, держава задіює механізми для допомоги аграріям.

Зокрема, компенсуватиме відсотки за кредитами підприємствам із земельним банком до 10 тис. га на покриття витрат, пов’язаних із здійсненням сільськогосподарської діяльності. Також аграріям надаватимуть державні гарантії на 80% суми кредиту. Окрім того, розширено перелік товарів критичного імпорту важливими для аграріїв позиціями. Він містить необхідну техніку, запчастини, обладнання для сільгоспробіт.

Пресслужба ОДА