Уряд унормував порядок застосування членами добровольчих формувань територіальних громад стрілецької зброї під час виконання завдань територіальної оборони

Дата: 06.04.2022 15:12

Фото без описуНа засіданні Уряду України прийнято постанову про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 29 грудня 2021 р. № 1448 “Про затвердження Порядку застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв до неї під час виконання завдань територіальної оборони” та Порядку, затвердженого згаданою постановою, якою унормовано порядок застосування членами добровольчих формувань територіальних громад стрілецької зброї, інших видів озброєння та боєприпасів до них під час виконання завдань територіальної оборони.

Видання акту обумовлено необхідністю приведення актів Уряду України у відповідність до вимог Закону України від 27 січня 2022 року № 2024-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення завдань та основ підготовки і ведення національного спротиву”.

Це рішення Уряду сприятиме виконанню членами добровольчих формувань територіальних громад завдань по захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також забезпечить правове врегулювання порядку застосування членами добровольчих формувань територіальних громад стрілецької зброї, інших видів озброєння та боєприпасів до них під час виконання завдань територіальної оборони.

Пресслужба ОДА