Проєкт PROSTO оновив інформацію про роботу з ВПО

Дата: 06.04.2022 15:17

Фото без описуПроєкт PROSTO підтримує актуальність інформації щодо роботи із внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

Для більшої зручності, усі дані зібрані в одному місці та дають відповіді на наступні запитання:

хто має право на статус ВПО;

• як отримати статус та куди звертатися;
  • які документи необхідні;
  • як стати на облік та отримати довідку
  • загальні та спеціальні права ВПО;
  • основні нормативно-правові акти.

Також інформація містить рекомендації для органів місцевого самоврядування як краще обслуговувати ВПО, а для громадян – як ефективно скористатися своїми правами.

Дізнайтеся більше за посиланням https://prosto.in.ua/ua/informatsiia-dlia-vpo

Нагадаємо, Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» є шведсько-українським проєктом для України з підтримки реформи децентралізації. Особливий акцент приділений підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАП, покращенні доступу мешканців до послуг, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад.

Проєкт працює за підтримки Мінрегіон та Міністерство цифрової трансформації України, в рамках координації спільних зусиль для підтримки місцевого самоврядування.

Пресслужба ОДА