На обласній нараді озвучено ключові напрямки в роботі місцевої влади

Дата: 14.04.2022 16:32

Про виклики воєнного часу, оперативне реагування на них та роботу на перспективу говорили сьогодні на обласній нараді, яку провів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. До неї долучився керівник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.

Поставлено ключові завдання в роботі для органів виконавчої влади. З-поміж них основні:

Місцеві бюджети: кошти варто раціонально та економно використовувати. Пріоритетність витрат фінансів – на оборону та найважливіші галузі життєдіяльності.

Бізнес: діалог і співпраця. Влада на місцях повинна максимально сприяти підприємцям у роботі. Від них же очікують соціальної відповідальності. Держава допомагає бізнесу, що опинився у скруті. Підприємці, які справно працюють, мають платити податки.

Внутрішньо переміщені особи: інтегрувати їх у життя громад. Натепер на постійне проживання в області лишились уже понад 93 тис. людей.