"Внесено зміни до комендантської години" - Ігор Миклащук

Дата: 22.04.2022 12:50

Фото без описуНачальник Уманської районнної військової адміністрації Ігор Миклащук на своїй фейсбук-сторінці повідомив про зміни в коменданській годині в Уманському районі:

"Шановні жителі Уманщини!

Внесено зміни до комендантської години.

У ці дні на території Уманського району комендантська година діятиме з 21:30 до 06:00, а починаючи з 24.04.2022 – з 22:00 до 05:00 год.

Дія комендантської години не поширюється на вихідний та святковий дні з 21:30 23.04.2022 до 06:00 24.04.2022.

Тобто, пересування у Великодню ніч не буде обмежуватися. Проте, прошу до цього дозволу поставитися відповідально, з розумінням того, що в країні іде війна. Російські окупанти уже показали, що для них немає нічого святого – сотні зруйнованих храмів, закладів освіти, лікарень.

Насамперед, подбайте про свою безпеку, долучайтеся до онлайн-богослужінь, а масово відзначати свята будемо після Перемоги, яка обов'язково настане!"