Прямував до росії: на Черкащині СБУ перехопила вантаж з комплектуючими до військового обладнання на майже 100 тисяч доларів

Дата: 27.04.2022 16:51

Співробітникам СБУ перехопили вантажівку, яка перевозила «замовлення» до росії з Донецької області. Комплектуючі до обладнання були призначені для виготовлення військової техніки рф.

Окупанти прагнули приховати вантаж, тому відправили його непрямим маршрутом. Спецслужбі вдалося встановити місце знаходження автівки та перехопити на території Черкаської області.

У ході огляду вантажу було виявлено комплектуючих запчастин на майже 100 тисяч доларів США. Вилучені деталі до обладнання були призначені для потреб літакобудівної, суднобудівельної та інших галузей рф.

Наразі все націоналізовано та встановлено на одному із підприємств військово-промислового комплексу України і працює на оборону нашої держави.

За інформацією Управління СБ України у Черкаській області