Ігор Миклащук привітав із Днем перемоги над нацизмом 100-літнього ветерана Степана Бердія

Дата: 09.05.2022 15:34

"Поважна сивина, пронизливо глибокий погляд, виваженість у кожнім слові і незвично поєднані велич із простотою… Це постать людини, яка пережила надто багато і вміє цінувати кожен новий день".

Так начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук розповідає на своїй фейсбук-сторінці про Бердія Степана Яковича, який був одним із тих, хто 77 років тому здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Голова РВА у ці дні провідав ветерана, щоб подякувати за подвиг.

10 березня цього року ветерану виповнилося поважних 100 років. Він проживає у селі Сатанівка Монастирищенської територіальної громади. Має трьох доньок, які про нього турбуються.

Довгоочікуваний День перемоги Степан Якович зустрів у Празі. Тепер же колишній воїн змушений з болем спостерігати як держава, що стільки років прикидалася братською, вже третій місяць обстрілює ракетами мирні міста України.

Ігор Миклащук щиро подякував Степану Яковичу за мужність і героїзм, побажав здоров'я і довголіття, щоб обов'язково зустріти новий День перемоги – тепер над рашизмом.

Уманська РВА