Понад 20 підприємств релоковано на Черкащину, – Ігор Табурець

Дата: 17.05.2022 23:34

Черкащина допомагає бізнесу з регіонів, де ведуться бойові дії. На сьогодні вже 21 підприємство релоковано до нас в область. Ще 13 – у процесі. Частина з них паралельно налагоджує виробничі процеси. Про це розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Ці підприємства працюють у таких галузях, як деревообробка, виробництво металевих виробів, електричного устаткування, машинобудування, оптова торгівля, сільське господарство, фармацевтика та ін.

– Для нас питання релокації підприємств – це про підтримку, а не про «перетягування» виробництв із постраждалих територій, – наголосив Ігор Табурець. – Ми радо допомагаємо бізнесу розміститися на Черкащині. Водночас із розумінням поставимось до рішення повернутися назад у регіони, що звільнені від окупантів. Це сприятиме комплексному відновленню територій України.

Окрім цього, в межах урядової програми з відновлення економіки в області надали пропозиції з розміщення виробничих потужностей 143 підприємствам.

Стати її учасником можна, подавши заявку тут: https://auction.e-tender.ua/#/register

Наші контакти:

• 0630519245