На Черкащині засудили терориста так званої «ЛНР»

Дата: 27.05.2022 05:18

Контррозвідка СБУ продовжує викривати учасників незаконних збройних формувань для їх затримання і притягнення до відповідальності за злочини проти державної безпеки України. Так, на Черкащині за матеріалами СБУ до 15 років позбавлення воді засуджено терориста так званої «ЛНР».

Слідчі СБУ отримали беззаперечні докази причетності бойовика до збройного протистояння силам ЗСУ.

Встановлено, що з 2020 року бойовик приєднався до терористичного угруповання. Він командував батальйоном «1 мотострілкового взводу 7-ї мотострілкової бригади 3-го мотострілкового батальйону 4 ОМСБр 2-го армійського корпусу так званої Народної міліції «ЛНР»». Під його керівництвом найманці чинили збройний супротив силам АТО/ООС.

У ході слідства встановлено, що він обстрілював позиції українських військових та брав участь у бойових діях в районі населених пунктів Алчевськ, Золоте, Біле та ін. Луганської області.

Суд визнав бойовика винними у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, та виніс вирок – 15 років позбавлення волі заочно з конфіскацією всього належного йому майна.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

За інформацією Управління СБ України у Черкаській області

Пресслужба ОДА