Від 23.05.2022 року в Уманському відділі Державної міграційної служби України можна отримати послугу одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Дата: 02.06.2022 06:46

Від 23.05.2022 року можна отримати послугу одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Підстави для отримання послуги:

у разі оформлення ID-картки вперше в 14 років;

в подальшому у разі втрати документів або їх обміну у зв’язку із зміною персональних даних.

За отриманням послуги можна звертатися до: підрозділу ДМС; ЦНАП.

Вартість послуги*: 733 грн. (у разі оформлення протягом 20 робочих днів); 1085 грн. (у разі термінового оформлення протягом 7 робочих днів).

*у разі оформлення в 14 років вперше сплачується лише послуга оформлення закордонного паспорта На період дії воєнного стану можливі затримки із оформлення паспортних документів.

Державна міграційна служба України