Нагадуємо про заборону спалювання рослинних решток

Дата: 02.06.2022 11:23

Щорічно ускладнюється ситуація із пожежами. Як правило, в цей період відбувається несанкціоноване спалювання сухої трави, сміття. Через підпали постійно горить трава на території нашого району. А в умовах сухої і вітряної погоди навіть маленька іскра може миттєво перетворитися в вогняну стихію та завдати великої шкоди, як лісовому господарству, так і житловим будинкам, господарським будівлям. Працівники лісогосподарських підприємств вживають усіх можливих заходів щодо попередження та ліквідації лісових пожеж та чатують на загоряння. Однак жителі також повинні взяти діяльну участь в їх запобіганні.

У більшості випадків лісові пожежі виникають не через погодні чинники, а з вини людей.

Нагадуємо, що дотримання заходів пожежної безпеки – це запорука вашого благополуччя, збереження вашого життя і життя ваших близьких і нашого навколишнього середовища. Попередити пожежу легше, ніж загасити!

Закликаємо паліїв зупинитися і не наносити шкоду навколишньому світу, мікроорганізмам та лісам.

Шановні жителі Уманського району! Будьте максимально пильні, щоб не допустити вогняну стихію на території району.

Уманська РДА