У День захисту дітей на Уманщині створили новий дитячий будинок сімейного типу

Дата: 02.06.2022 14:12

В Уманському районі на базі наявної прийомної сім’ї створили ще один дитячий будинок сімейного типу. Дуже символічно, що це сталося 1 червня, у День захисту дітей. Про це повідомив начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.

У родину влаштували на спільне проживання та виховання двох дітей 2-х і 4-х років, позбавлених батьківського піклування, які є рідними братами. Відтепер в родині проживатиме шестеро дітей.

Будинок сімейного типу залишається одним з найбільш гуманних варіантів житлового та сімейного забезпечення для дітей, які з певних причин потребують помешкання та опіки.

Всього на Уманщині функціонує 10 дитячих будинків сімейного типу та 15 прийомних сімей, в яких виховується 119 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

"Дякую за взяту на себе велику відповідальність. Бажаю батькам терпіння та мудрості, а дітям – безтурботного дитинства в мирній Україні!" – зазначив Ігор Миклащук на своїй фейсбук-сторінці.

Уманська РВА