Прямий діалог із підприємцями – один із пріоритетів моєї роботи, – Ігор Табурець

Дата: 02.06.2022 17:10

Черкащина стала комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань функціонування бізнесу в умовах війни. Тут відбулося розширене засідання  правління Федерації роботодавців регіону за участі голови ради ФРУ Дмитра Олійника. Участь у нараді взяв начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання галузі. Зокрема, йшлося про кредитування, переорієнтування ринків, налагоджування нової логістики тощо.

– Прямий діалог із підприємцями – один із пріоритетів моєї роботи, – наголосив Ігор Табурець. – Черкащина нині на передовій економічного фронту. І ми маємо спільно працювати на результати в цій сфері, реагуючи на всі виклики.

На рівні Обласної військової адміністрації забезпечують максимальне сприяння підприємництву та підтримку. Учасники наради домовились, що такі зустрічі будуть регулярними задля напрацювання дієвих рішень.

Пресслужба ОДА