Автопарк Збройних Сил України підсилили українські аграрії

Дата: 14.06.2022 10:02

Начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук разом з начальником Черкаської ОВА Ігор Табурець та головою Всеукраїнської Аграрної Ради Андрієм Дикуном передали 4 пікапи на потреби морської піхоти. Саме такі автомобілі потрібні на передовій. вони максимально маневрені, тому незамінні в перевезенні поранених і швидкому підвезенні потрібного. Все це неодноразово перевірено в бою. Крім того, бойовим медикам підготовлені тактичні рюкзаки для порятунку поранених.

Також дві автівки «швидких» прямують до Уманської центральної районної лікарні, адже в екстрених ситуаціях лік йде на хвилини. Тому нові сучасні машини, обладнані всім необхідним устаткуванням, вкрай необхідні нашим медикам. Тепер мають додаткові можливості для своєчасної допомоги пацієнтам.

Ігор Миклащук подякував аграріям за національну свідомість та активну допомогу в підтримці української армії. Разом ми завжди можемо зробити більше для нашої перемоги над ворогом!