На території Уманського району проведено поточний дрібний ремонт автомобільних доріг

Дата: 17.06.2022 19:02

Ось уже 114 день в Україні іде жорстока і кровопролитна війна, однак держава продовжує приділяти велику увагу проїзності автомобільних доріг.

Спільними зусиллями Служби автомобільних доріг у Черкаській області, Черкаської обласної військової адміністрації та Уманської районної військової адміністрації постійно проводиться моніторинг стану автомобільних доріг загального користування державного значення та, незважаючи на фінансову скруту, знаходяться кошти на відновлення доріг регіону.

На території Уманського району, станом на червень місяць проведено поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення:

• Р-71 Одеса - Іванівка - Ананьїв - Піщана - Хащувате - Колодисте - Рижавка - /М-05/ – від автомобільної дороги М-05 до села Колодисте протяжністю 17,4 км загальною площею 700 м2 ямковості;
  • Т-24-03 Орадівка - Христинівка - Жашків - Корсунь-Шевченківський - Мошни – повністю відремонтована дорога протяжністю 95 км загальною площею 19 400 м2 ямковості;
  • Т-24-06 /М-05/ - Маньківка - Іваньки - Буки – від автомобільної дороги М-05 до повороту на санаторій „Аквадар“ протяжністю 12,6 км загальною площею 1 500 м2 ямковості;
  • Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка – від повороту на село Роги до села Поташ протяжністю 11,6 км загальною площею 1 530 м2 ямковості.

Начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук відмітив, що всі роботи виконані якісно та згідно з доведеним завданням. Підрядною організацією є ТОВ „ШРБУ-48“.