Спільними зусиллями наближаємо перемогу

Дата: 18.06.2022 19:38

Начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук передав для потреб десантно-штурмової бригади Збройних Сил України 10 пікапів, які були придбані завдяки Андрієві Дикуну та сільгоспвиробникам Всеукраїнської Аграрної Ради. З початку повномасштабної війни на території України для потреб збройних сил лише силами Всеукраїнської Аграрної Ради було передано 270  автомобілів типу пікап. Такі автомобілі забезпечують оперативність та мобільність при виконанні бойових задач.

Крім того, були передані палатки, каримати, спальні мішки та багато потрібних речей для армії, які зібрали уманчани. Дві палатки та гуманітарну допомогу передав українським воїнам Уманський тепличний комбінат.

“Завдячуючи спільним зусиллям, ми наближаємо перемогу над ворогом,” – зазначив Ігор Миклащук. Слава Україні!