Робоча поїздка начальника Уманської районної військової адміністрації Ігоря Миклащука в Баштечківську громаду

Дата: 20.06.2022 12:52

17 червня 2022 року відбулася робоча поїздка начальника Уманської районної військової адміністрації Ігоря Миклащука в Баштечківську територіальну громаду.

У ході поїздки голова Баштечківської ТГ Сергій Мельник проінформував про життя громади та нагайні завдання, які потребують спільного вирішення силами громади та районної адміністрації.

Відбулося ряд зустрічей зі старостами сіл та зустріч з жителями села Тинівка. Ігор Миклащук та Сергій Мельник поінформували жителів населеного пункту про вирішення поточних проблем в умовах воєнного стану та окреслили завдання на найближчий час.

Жителі громади щиро подякували представникам влади за проведений ремонт автомобільної дороги Т 24-03, яка потребувала негайного ремонту.