Гаряча лінія підтримки для внутрішньо переселених осіб «Гаряча лінія SaveUA для ВПО»

Дата: 23.06.2022 10:53

SAVEUA та ГС «Всеукраїнська аграрна рада» у партнерстві з Help – Hilfe zur Selbsthilfe в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні», створили гарячу лінію підтримки для внутрішньо переселених осіб «Гаряча лінія SaveUA для ВПО».

Цільова місцевість проєкту: Черкаська область з населенням 1,15 млн. осіб.

Консультаційно інформаційні послуги отримають люди, які перемістилися з тимчасово окупованої території, які шукають прихисток та допомоги. Також ВПО які транзитом перебувають в місті, яким необхідно швидко надати інформацію та скоординувати щодо потреби чи проблеми з якою зіштовхнулися. Вид консультацій залежить від індивідуальної ситуації потребуючих.

Оператори надають:

— Інформаційну допомогу та консультації

— Приймають запити на гуманітарну допомогу

— Приймають запити на психологічну підтримку

Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ-НД: 09:00-15:00

Номер безкоштовної гарячої лінії підтримки: 0-800-406-206

Проєкт «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні», який фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та NAK-karitative, реалізовується місією Help – Hilfe zur Selbsthilfe в Україні у партнерстві з SAVEUA та ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».