Талановита молодь Уманщини

Дата: 10.08.2022 17:43

Наше підростаюче покоління вкотре демонструє, що українці – інтелектуальна, талановита і сильна нація!

Традиційним завершенням навчання у закладах загальної середньої освіти та першим кроком на шляху до вищих навчальних закладів було зовнішнє незалежне оцінювання.  Але у цьому році МОН довелось корегувати механізм проведення вступної кампанії, адаптувати час та  формат тестування, адже головною вимогою було збереження життя і здоров’я учнів та  педагогів.

10 серпня завершилася основна сесія Національного мультипредметного тесту — спрощеної версії зовнішнього незалежного оцінювання, за підсумком якої 45 випускників з Уманського району досягнули результату у 200 балів.

При цьому троє учнів отримали найвищі бали по всіх трьох предметах.

Начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук привітав розумних і талановитих випускників та подякував їхнім педагогам за відмінну підготовку дітей!

Бажаю всім випускникам успішно вступити у вищі заклади освіти, отримати гарні професії та працювати далі на розвиток рідної країни. Україна має світле майбутнє і знатна на найбільші перемоги!” – зазначив начальник РВА.