Відновлювальні роботи тривають, – Ігор Табурець про ліквідацію наслідки збиття ракети

Дата: 11.10.2022 14:54

Напередодні допізна працювали в Черкаському районі. Тут, нагадаємо, ліквідували наслідки від падіння ворожої ракети класу «повітря – земля», яку вчора ввечері збили силами ППО.

Ракета розірвалась саме на землі, тому наслідки масштабні. Втім, відзначив очільник області Ігор Табурець, не наскільки, як могли би бути, аби не наші захисники.

– Потерпіла місцева жителька натепер почувається добре, – додав він. – Усі служби спрацювали оперативно. Зокрема, рятувальники провели першочергові роботи, щоб люди могли переночувати у своїх домівках. Активно доєдналась і громада. Бо ми, українці, один одного в біді не кидаємо!

Пресслужба ОДА