Освітній онлайн-курс “Життєстійкість молоді в умовах криз”

Дата: 28.12.2022 12:24
Кількість переглядів: 148

У межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р, на платформі «Prometheus» розміщено новий освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз». Він є безкоштовним та провадиться в онлайн-форматі. Після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.

Мета освітнього онлайн-курсу - допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, заіроз і значних стресів в умовах повномасштабної війни, що триває.

Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» дає відповіді на такі питання: як керувати своїм станом під час травматичних подій; як надавати психологічну допомогу собі та іншим; як аналізувати власні ресурси та планувати їх відновлення, коли це потрібно; що потрібно, щоб впевнено комунікувати з близькими, друзями, під час навчання та роботи у стресових ситуаціях; яким чином можна повертати собі відчуття контролю над власним життям.

Отримані на освітньому курсі навички життєстійкості будуть сприяти соціальній активності, особистісному росту, професійному розвитку слухачів.

Ураховуючи те, що вказаний освітній курс буде корисним у роботі для працівників державних адміністрацій, які опікуються гуманітарними, інформаційними, соціальними питаннями, просимо залучити відповідних працівників військових адміністрацій до проходження освітнього онлайн- курсу «Життєстійкість молоді в умовах криз».

Також просимо сприяти розповсюдженню інформації про освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» на відповідних офіційних сайтах, у соціальних мережах, закладах середньої, професійно-технічної та вищої освіти відповідного регіону.

Курс доступний на платформі «Prometheus» за посиланням https://bit.ly/3MTfiUg.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь