Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 03.03.2023 14:49
Кількість переглядів: 267

Фото без опису

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» (скорочена назва - ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», код ЄДРПОУ – 30487219, юр. адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, просп. Олександра Поля, буд. 40, тел.: (056) 770-04-57, e-mail: com@atbmarket.com), яке спеціалізується на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту на території Христинівської міської територіальної громади: Магазин «Продукти-99» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» – 20009, Черкаська обл., Уманський р-н, м. Христинівка, вул. Першотравнева, 23/46.   

Метою отримання дозволу на викиди є надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

Згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність магазину «Продукти-99» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Магазин «Продукти-99» є структурною одиницею мережі фірмових магазинів ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» і забезпечує роздрібну реалізацію товарів. Крім того, у магазині також здійснюється випікання хлібобулочних виробів із заморожених напівфабрикатів. Виробнича потужність об’єкту на перспективний період становить до 75 т/рік хлібобулочних виробів.

Джерелами забруднення атмосферного повітря є: хлібопекарська піч з розстоєчною шафою, хлібопекарська піч Форнетті, 2-х секційна портомийка, холодильне обладнання (регали та холодильні камери з окремо розташованими компресорами, ларі зі вбудованими компресорами) – всього 3 джерела викидів забруднюючих речовин. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин становить 0,243809 т/рік, в тому числі: ацетальдегід – 0,0024 т/рік, кислота оцтова – 0,0364 т/рік, спирт етиловий – 0,135 т/рік, фреони (пентафторетан, трифторетан) – 0,07 т/рік, натрію гідроксид – 0,000009 т/рік.

Об’єкт відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря. Відповідно до наказу Мінприроди України від 09.03.2006 р. №108, заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва та заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не передбачені та не розробляються.

Дозволені обсяги викидів забруднюючих речовин  в атмосферне повітря встановлені у відповідності з наказом Мінприроди України від 27.06.2006 р. №309 з врахуванням комбінованого підходу регулювання викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами. Проведений аналіз відповідності фактичних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря встановленим законодавчим вимогам в розрізі виробничих, технологічних процесів і устаткування свідчить про те, що викиди всіх забруднюючих речовин відповідають встановленим нормативам тому негативного впливу на елементи навколишнього середовища даний майданчик не чинитиме і не вплине на санітарно-гігієнічну ситуацію в зоні постійного проживання населення.

Пропозиції та зауваження направляти до Черкаської обласної військової адміністрації: Черкаська обл., м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, тел. (0472) 37-22-49, 36-11-13, e-mail: srzg@ck.gov.ua.   

Строки подання зауважень та пропозицій – 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати Дозвіл на викиди.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь