На Черкащині триває навчання добровольців «Гвардії наступу»

Дата: 16.03.2023 14:45

Бригади «Гвардії наступу» вже в активній фазі формування. 8 додаткових бригад Нацгвардії, Нацполу та Державної прикордонної служби підсилять Сили оборони України задля нашої спільної перемоги. Побував на тренуванні, які нині тривають в області, та поспілкувався з добровольцями бригади «Сталевий кордон» начальник ОВА Ігор Табурець.

Наразі бійці проходять вогневу, тактичну, медичну та інші види підготовки. Усе системно, професійно та за стандартами, зауважив очільник області.

– Перші на кордоні – перші в наступі, – нагадав девіз бригади Ігор Табурець. – Мав нагоду долучитися і поспілкуватися з добровольцями «Сталевого кордону». Мотивовані на 100%. Щоденно відбувається нарощування бойових спроможностей підрозділу. Паралельно він укомплектовується технікою, озброєнням і рештою необхідного.

Кістяк бригади «Сталевий кордон» – бійці, які вже мають досвід бойових дій, адже відтискали ворога від наших кордонів, боронили «Азовсталь» і пройшли Бахмутський напрямок.

– Бригада вже на 85% укомплектована, – додав Ігор Табурець. – Маєте міць і готові захищати своє – вам сюди або на вибір інша бригада.

Доброволець «Гроза» нині проходить підготовку з побратимами зі «Сталевого кордону». Сам родом із Чигиринщини. У мирному житті був інженером-конструктором, проектував автомобілі та спецтехніку. Однак від початку повномасштабного вторгнення змінив професію та понад рік перебуває у лавах Збройних Сил.

– Тільки-но вивіз родину за кордон, сам пішов до військкомату, – ділиться «Гроза». – Вже встиг побувати на східному напрямку. Там давали нормальної відсічі загарбникам. Отримав травму спини, і це ще більше мотивувало до подальшої боротьби. Тому зараз і став до лав «Гвардії наступу», аби якнайшвидше закінчити цю війну нашою перемогою!

Детальніше про «Гвардію наступу» на storm.mvs.gov.ua

• працює гаряча лінія для консультацій 0800100020
  • офіційний телеграм-канал: https://t.me/gvardiyanastup

Подати заявку можете у регіональних ЦНАП:

• Черкаси: вул. Благовісна, 170
  • Сміла: вул. Незалежності, 37
  • Умань: вул. Чорновола, 32/6
  • Жашків: вул. Захисників України, 17
  • Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47.
  • Золотоноша: вул. Незалежності, 40.

ЧАС ЗАХИСТИТИ СВОЄ!