Пункти незламності на Уманщині змінюють режим роботи (ОНОВЛЕНО)

Дата: 27.03.2023 09:36

Фото без описуРежим роботи пунктів незламності в області змінено. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– На сьогодні на Черкащині створено 195 пунктів незламності, – зауважив очільник області. – Це локації, де є все необхідне на випадок надзвичайних енергоситуацій. Від моменту активації їх відвідали майже 15 тисяч людей. Але, ураховуючи поточний стан справ, роботу цієї мережі корегуємо.

В Уманському районі продовжує працювати 1 «Пункт незламності»:

• м. Монастирище, вул Гагаріна, 12 (працює з 08:00-20:00 субота, неділя - вихідні).

"Решта «Пунктів незламності» в Уманському районі переведені у режим «готовий до роботи», які у разі критичної ситуації розгорнуться протягом 3-х годин. Тримаємо стрій!" - зазначив начальник Уманської РВА Ігор Миклащук.