Завдання-пріоритет: у школах області облаштовують укриттів

Дата: 13.07.2023 09:02

На Черкащині продовжують працювати над безпековою інфраструктурою в закладах освіти. Роботи тривають у кожному районі. Зокрема, в області реалізують низку проектів за кошти держсубвенції та партнерів. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Докладніше він розповів про роботи на Уманщині.  Нині тут будують нові укриття у двох школах Маньківської та Монастирищенської тергромад.

–  Минулий рік діти там навчалися дистанційно, – розповів Ігор Табурець. – Зараз робимо все, аби вони мали змогу повернутися до традиційного формату. Також капремонт стартує в укритті однієї із шкіл Христинівської громади.

Крім цього, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні допомагає нашому регіону з облаштуванням укриттів у чотирьох школах Паланської та Христинівської громад. Зокрема, в закладах, що зазнали ушкоджень через ворожі обстріли.

–    Загалом ця організація береться за укриття у восьми школах області, додав начальник ОВА. –  Дякую нашим партнерам. Працюємо далі. Безпека понад усе!