Якщо не ми, то хто!

Дата: 26.07.2023 10:37

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, прийнято рішення про формування стрілецького батальйону ЗСУ в Черкаській області.

Батальйон формується з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби.

На службу запрошують чоловіків та жінок віком від 18 до 60 років котрі мають військову спеціальність, а також тих, хто не має відповідного досвіду та не проходив військової служби. Для всіх без винятку організовуватимуться навчальні програми та бойове злагодження.

Окрім того, військовослужбовці батальйону зможуть отримати нову спеціальність, кар’єрний зріст, гідну заробітну плату та додаткові грошові винагороди. Держава гарантує соціальний та медичний захист.

Бажаючі вступати до лав Черкаського стрілецького батальйону ЗСУ можуть звертатися за інформацією до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишніх військкоматів).

Ти потрібен своїй країні! Тільки разом ми здобудемо Перемогу! Слава Україні!