"«Прозорість і підзвітність» всюди – обов’язок кожного!" - Ігор Миклащук

Дата: 19.10.2023 11:17

Фото без опису«Прозорість і підзвітність» всюди – обов’язок кожного!

При Уманській районній військовій адміністрації створюємо однойменну робочу групу «Прозорість і підзвітність», згідно з рекомендаціями Офісу Президента України, Черкаської обласної військової адміністрації.

Метою роботи даної групи є раціональне використання бюджетних коштів, реагування на критичні історії, питання протидії корупції тощо.

"За такими принципами має будуватися бюджет кожної громади, що на Уманщині. Кожний житель свого населеного пункту має знати як використовується ресурс громади, а управлінці – бути відповідальними та знаходитися під постійним публічним контролем. Гідно тримаємо стрій! Слава Україні!" - додав начальник Уманської РВА Ігор Миклащук.