Уманська районна центральна бібліотека взяла участь в обласному ярмарку інноваційних проектів бібліотек «Від ідеї до втілення»

11 жовтня Уманська районна центральна бібліотека взяла участь у ярмарку інноваційних проектів бібліотек «Від ідеї до втілення», що відбувся на базі КЗ «Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка» Черкаської обласної ради.

В Ярмарку взяли участь районні, міські централізовані бібліотечні системи та центральні бібліотеки об’єднаних територіальних громад.

Редактор РЦБ Аліна Мазурець представляла туристично-краєзнавчий проект «Туристичні стежки Уманщини», спрямований на популяризацію туризму Уманського району, відродження кращих традицій рідного краю та сприяння процвітанню місцевих туристичних об’єктів.

За активну участь в обласному ярмарку інноваційних проектів «Від ідеї – до втілення» Уманська районна центральна бібліотека була відзначена почесною грамотою.

За інформацією Уманської РЦБ