Голова РДА Євгеній Данченко провів засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Дата: 04.12.2018 17:01

4 грудня під головуванням голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Участь в її роботі взяли члени ради: перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, начальник Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова, страховий експерт з охорони праці Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Едуард Агеєнко, завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Віра Сакал, головний інспектор Уманського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Євгеній Кравченко, секретар ради, завідувач сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Шнира.

На засідання також були запрошені інженер з охорони праці ТОВ «Ліга» Уляна Лещенко та заступник головного інженера ПАТ «Уманьгаз» Микола Шевчук.

Перед початком засідання очільник району наголосив на важливості проведення ради з питань безпечної життєдіяльності населення, адже від її ефективної і дієвої роботи у великій мірі залежить здоров’я і життя людей. Працюючі жителі району мають бути впевнені у тому, що для них створені безпечні та нешкідливі умови праці на виробництві, а також здійснені всі можливі заходи щодо попередження нещасних випадків невиробничого травматизму.

Тож на порядку денному цього дня на розгляд членів ради були винесені наступні питання:

• виконання заходів щодо усунення причин настання нещасних випадків в ТОВ «Ліга»;
  • про стан виробничого травматизму, промислової безпеки та охорони праці в районі за 9 місяців 2018 року;
  • про стан травматизму невиробничого характеру у районі за 9 місяців 2018 року;
  • стан виконання Комплексних заходів профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті за 9 місяців  2018 року в районі.

Для вирішення обговорених на засіданні питань спільно було прийнято, зокрема, такі рішення:

• рекомендувати головам сільських та селищної рад визначити водойми, де можна проводити масовий відпочинок дорослих та дітей на воді;
  • Управлінням: Держпрожспоживслужби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації провести комісійні перевірки готовності водойм району до початку літнього оздоровчого періоду (до 01.05.2019);
  • ПАТ «Уманьгаз» довести до відома споживачів природного газу зміни у чинному законодавстві України стосовно забезпечення безпечної експлуатації та обслуговування внутрішньо-будинкового газового обладнання житлових будинків.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації